Top
021-66726724,66761759
شنبه الی چهارشنبه( 9:00 - 18:00 ) - پتجشنبه ها(9:00 - 13:00)
ثبت کاربر جدید
شرایط و قوانین

برای استفاده از خدمات دنیز مدار لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در وبسایت ایجاد نمایید. کاربران برای استفاده از خدمات، باید اطلاعات فردی شامل (نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی،شماره همراه و کد ملی) خود را در وبسایت دنیز مدار ثبت کند.

مسئولیت کاربران

هیچ یک از کاربران حق استفاده از ربات و نرم‌افزارهای مرتبط یا واسط را برای استفاده از وبسایت اعم از احراز هویت، تکمیل اطلاعات، ارسال درخواست و غیره ندارند.

کاربران می‌پذیرند کلیه اطلاعات درخواستی پروفایل را مطابق با واقعیت، صحیح و به‌‌روز وارد کنند و در صورت هرگونه تغییرات، پروفایل خود را به روز رسانی کنند. شخص کاربر مسئول عدم صحت و به‌ روز نبودن اطلاعات است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، شرکت هیچ گونه مسئولیتی در مورد خسارات و مشکلات ناشی از عدم اعتبار اطلاعات اعلامی بر عهده نخواهد داشت.

مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی در وبسایت انجام می‌شود، به عهدۀ کاربران است. بنابراین مسئولیت اشخاص ثالث یا افرادی غیر از کاربر که با آن حساب از خدمات وبسایت استفاده می‌کنند، تماما متوجه کاربر صاحب‌حساب است.

مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری شامل نام کاربری و رمز عبور به عهدۀ کاربران می‌باشد. در صورت مفقود شدن یا به سرقت رفتن اطلاعات حساب کاربری و گوشی موبایل، کاربر مذکور موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع شرکت برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به شرکت انجام نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور و موبایل کاربر انجام شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

با استفاده از خدمات دنیز مدار، کاربران می‌پذیرند و موظف هستند که از خدمات ارائه شده برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، خلاف شرع و مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند.

کاربران می‌پذیرند فایل آپلود شده، فایل نهایی می باشد. امکان تغییرات در فایل پس از ثبت سفارش امکان پذیر نیست. در صورت وجود تغییرات یا اشتباهفرستادن فایل ، کاربر باید مجدد ثبت سفارش را انجام دهد.

کاربران می‌پذیرند هر گونه توضیحات لازم و اضافی در خصوص فرایند تولید (شامل نحوه برش، سوراخکاری، چاپ طرح مدار، چاپ سلدر، آبکاری، هات ایر، برش ویکات، و برش سی ان سی) را در قسمت توضیحات سفارش آنلاین به صورت مکتوب ذکر می نمایند.

در قسمت قابلیت ها در وبسایت، کلیه معیار ها و ضوابط دنیز مدار برای تولید عنوان شده است. در صورت داشتن هر گونه سوال، شما میتوانید در حساب کاربری خود سوالات خود را مطرح نموده، کارشناسان ما تا 24 ساعت کاری پاسخ شما را خواهند داد. کاربران میپذیرند تمامی معیارهای تولید دنیز مدار را مطالعه کرده اند و و فایل های خود را مطابق قوانین قسمت قابلیت ها تنظیم نموده اند.

کاربران می‌پذیرند هزینه هرگونه مرجوعی و یا استرداد به حساب کاربری مشتری در وبسایت دنیز مدار باز خواهد گشت و امکان استراد به حساب بانکی مشتری وجود ندارد.

تایید ثبت سفارش صرفا از طریق پیامک انجام میشود لذا خواهشمندیم شماره همراه در دسترس وارد کنید.

مسئولیت دنیز مدار

شرکت دنیز مدار تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت کاربران و رفع هرگونه مشکلات به کار می‌گیرد.

شرکت با استفاده از نظارت‌های خود و انجام نظرسنجی از کاربران پس از تحویل سفارش، تلاش می‌کند خدمات با کیفیت مطلوب به کاربران ارائه دهد.

اطلاعات کاربران به عنوان اطلاعات محرمانه نزد شرکت محافظت شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده، مگر برابر قانون و تصمیم مقام ذیصلاح قضایی. بنابراین در موارد قانونی و هم‌چنین درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، شرکت مکلف به ارائۀ اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است.

همۀ اطلاعات مورد نیاز کاربران درباره نحوه و شرایط ایجاد حساب کابری، نحوه سفارش، قابلیت و معیارهای تولید در وبسایت قرار داده شده است. اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت مذکور و مطالعۀ آن‌ کاملا با شرایط ذکر شده و سفارشات دنیز دار آشنا شوند. همچنین همکاران شرکت در ساعات کاری پاسخگوی هرگونه ابهام و سوال کاربران هستند.